Історія бренду

Бренд жіночого одягу FireModa - один із провідних українських виробників сучасного, стильного та комфортного жіночого одягу та взуття, заснований у 2000 році. 3mnekkup3lham4ynmwgugc1426b9hg8s 1FireModa пропонує широкий асортимент легкого одягу, взуття та аксесуарів, представлений у колекціях з врахуванням принципу "total look". Кожна така колекція - це міні-гардероб зі своєю власною атмосферою та стилістикою, що дозволяє створити закінчений образ у єдному стилі. FireModa - це одяг для будь-яких випадків: офіс, відпочинок, універсальні smart casual комплекти, одяг для особливого випадку, а також комфортні спортивні костюми. Куртки, пальта та пуховики від FireModa є візитною карткою бренду. Колекції верхнього одягу бренду відрізняються практичністю і виготовляються з якісних тканин і наповнювачів. Високий щорічний попит на куртки, пальта та пуховики від FireModa обумовлений поєднанням актуальних дизайнів з надійністю та комфортом, що так цінується покупцями. Колекції FireModa створюються командою професійних дизайнерів на основі світових фешн-трендів з урахуванням уподобань українських покупців, кліматичних умов та особливостей посадки. FireModa дарує жінкам впевненість у собі і гармонію; бажання розвиватися, змінювати світ і підкорювати нові вершини; бути активною, новою і іншою кожен день!

Переваги FireModa

Актуальність

FireModa адаптує найактуальніші європейські модні тренди до менталітету та вимог українського покупця, а також враховує українські погодні умови та клімат.

Якість

Багатоетапний контроль якості FireModa на всіх етапах виробництва забезпечує високий стандарт крою, пошиву та використання надійних фірмових фурнітур в виробах бренду. Для виготовлення колекцій легкого одягу FireModa використовує сучасні та технологічні тканини, такі як модал, тенсель, купра, а для зимових колекцій - тканини з вмістом вовни.

Комфорт

При розробці колекцій, дизайнери FireModa враховують особливості будови тіла та посадки одягу на українських покупців, що забезпечує максимальний комфорт та зручність одягу.

Маркетинг

FireModa веде активну маркетингову політику з метою привертання клієнтів і просування бренду: проводить маркетингові акції для покупців, промо-події та надає маркетингову підтримку.

Оригінальність

Дизайнери FireModa реалізують в колекціях бренду актуальні кольори сезону, різні прийоми друку; використовують модні аксесуари та оригінальний крій.

Сервіс

Якісне обслуговування персоналу, допомога у виборі гардеробу, бонусна система лояльності роблять шопінг в FireModa вигідним та продуктивним.

Функціональність

На кожний сезон FireModa представляє універсальні колекції, які дозволяють створити яскравий, стильний і комфортний образ для будь-якої ситуації в житті. Такий збалансований склад колекцій дозволяє покупцеві зібрати функціональний міні-гардероб за один візит до магазину.

Ціна

Цінова політика FireModa збалансована, представляє оптимальне співвідношення ціни та якості та орієнтована на доступність.